Čo je Lash lift

Vhodné pre klientky, ktoré majú rovné riasy smerujúci nadol, pre tie, ktoré nechcú predĺžené riasy a tiež pre klientky, ktoré predĺžené riasy nosili a po zložení sú ich riasy rovné. Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne optický zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia.

To je výsledok prevratného spôsobu úpravy mihalníc. Pri technike Lash Lift sa mihalnice vytočia pomocou silikónových podložiek a všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, ktoré sa nespália, nezničia.
Po vytočení a nafarbení rias sa následne na mihalnice aplikuje botox. Táto nová metóda je k mihalniciam oveľa šetrnejšia ako klasická trvalá na mihalnice.Je vhodná na všetky typy mihalníc – rovné, vytočené, jemné, hrubé, krátke i dlhé.

Čo je lash botox

Extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízko molekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.
Tie dve procedúry sa robia spolu a ešte v sebe Lash lift & botox zahŕňa farbenie mihalníc čiernou farbou. V prvom kroku sa mihalnice napnú a natočia, v druhom sa zafarbia a v treťom sa použije ošetrujúca kúra.
Je možné absolvovať aj osobitne iba lash botox (ošetrujúcu kúru na mihalnice), ktorý je pre úplný efekt potrebné absolvovať 1x do týždňa, počas 1 mesiaca. Veľmi vhodné pre poškodené a oslabené mihalnice po umelých mihalniciach.

Upozornenia

Túto procedúru je možné absolvovať raz za 4 týždne, nie skôr. Po absolvovaní Lash liftingu a botoxu sa nesmú 6 týždňov aplikovať umelé mihalnice.
Po aplikácii nesmú prísť mihalnice 24 hodín do kontaktu s vodou, nesmie sa na ne dávať akýkoľvek make-up (špirála, očná linka, očné tiene na oči…). Po uplynutí 24 hodín si mihalnice môžete líčiť, odličovať ich, chodiť do sauny, kúpať sa s nimi.
Mihalnice si nesmiete vytáčať kulmou na mihalnice,kliešťami na mihalnice ani si ich farbiť po dobu min 4 týždne. Po aplikácii sú vždy riasy trochu zlepené výživou, ale po umytí a nanesení maskary druhý deň je efekt veľmi krásny! Čaká Vás wellness pobyt, dovolenka pri mori či pobyt v nemocnici a chcete byť v každom prípade upravená? Potom je táto technika LASH LIFTING ideálne práve pre Vás! Potrebujete totálnu rekonštrukciu a posilnenie rias, potom v spojení s LASH lifting dokážeme s riasami zázrak!

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete