DMK Danné Montague-King

Enzýmová terapia

Silný účinok enzýmovej terapie – ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu, ktoré prináša výsledky! Enzýmové ošetrenie DMK je najsilnejšia a najefektívnejšia metóda na hydrolýzu (rozklad) odumretého bunkového materiálu z kožných tkanív, detoxikáciu pokožky od všetkých nečistôt a jej lifting a napnutie pre pevnejší, mladistvý a žiarivý vzhľad.​

DMK Danné Montague-King Enzýmová terapia

Neznepokojujte sa! To, čo vidíte na obrázku vyššie, je len neuveriteľne silný účinok jedinečného enzýmového ošetrenia pleti DMK. ENZYME THERAPY je celosvetovo preslávené, charakteristické ošetrenie pleti od DMK navrhnuté tak, aby rýchlo obnovilo zdravie a prirodzené fungovanie vašej pokožky a umožnilo jej fungovať presne tak, ako keď bola mladá.

ENZÝMOVÁ TERAPIA STIMULUJE VAŠE SVALY NA TVÁRI
A PÔSOBÍ ZVNÚTRA POKOŽKY, ABY JU ZANECHALA PEVNÚ, ZDRAVÚ A VYŽIVENÚ.

Starnutie a iné kožné problémy, ako akné, kuperóza, rosacea a pigmentácie sú výsledkom straty funkčnosti pokožky. ENZÝMOVÁ TERAPIA pomáha rýchlo obnoviť stratené funkcie umožňujúce návrat prirodzených procesov pokožky do normálu.

ČO SÚ ENZÝMY?

Enzýmy sú živé látky, ktoré spolupracujú s určitými minerálmi v tele, aby organizovali všetky procesy v tele. Keď sú správne formulované, enzýmy môžu odstrániť mŕtve proteíny, toxíny a iné výpotky z epidermy pomocou procesu nazývaného reverzná osmóza. Enzýmy posilňujú štrukturálnu integritu pokožky, aby vytvorili zdravé prostredie pre rast buniek. DMK je JEDINÁ spoločnosť na svete, ktorá využíva priaznivé účinky transferových mediátorových enzýmov, aby obnovila a udržala vašu pokožku v jej špičkovom stave a mladšiu. Tam, kde niektoré kozmetické ošetrenia tváre môžu pôsobiť len na povrchu pokožky, ENZÝMOVÉ OŠETRENIA DMK pôsobia hlboko v koži na bunkovej úrovni.

VÝHODY ENZYMOTERAPIE DMK:
  • Detoxikuje pokožku od všetkých nečistôt a zanecháva žiarivý vzhľad
  • Stimuluje tvárové svaly a poskytuje okamžitý lifting unavenej a ochabnutej pokožke
  • Spevňuje, tonizuje a napína pokožku pre mladistvejší vzhľad
  • Vyhladzuje vzhľad jaziev a drsnej pokožky
  • Znižuje výskyt jemných liniek, vrások a ochabnutej pokožky
  • Poskytuje okamžitý prirodzený lifting tváre
AKO FUNGUJE ENZYMOTERAPIA DMK

Enzýmové masky sú schopné postupne napnúť pokožku a odstraňovať nečistoty z kožných buniek procesom známym ako reverzná osmóza.

ČO JE REVERZNÁ OSMÓZA?

Reverzná osmóza je „spätné preplachovanie“, ktoré tlačí tekutiny cez membránu okolo buniek, čím odstraňuje všetky nečistoty (lipofuscin) a zanecháva za sebou čistú bielu látku. Lipofuscin je látka s voľnými radikálmi, ktorá vzniká poškodením pokožky slnkom alebo inou traumou na koži.

Ošetrenia DMK ENZYME THERAPY pôsobia na tri veľmi dôležité systémy tela:

Svaly tváre
Krvné cievy kože
Lymfatický systém

TVÁROVÉ SVALY

Enzýmové ošetrenie stimuluje svaly tváre, čo im umožňuje zosilniť a poskytuje mladistvejší vzhľad. Sťahujúce pôsobenie enzýmovej kúry má za následok precvičenie tvárových svalov. To tónuje a napína svaly tváre bez toho, aby ste ich museli fyzicky cvičiť. Výsledkom je pevnejšia, hladšia a napnutejšia pokožka.

KRVNÉ CIEVY KOŽE

Vaša pokožka je závislá na bohatom prísune krvi a zdravých, správne fungujúcich krvných cievach na transport krvi do kožných buniek. Najmä vaša tvár má veľa krvných ciev. Ošetrenie DMK Enzyme pôsobí na krvné cievy tým, že spôsobuje ich rozšírenie, čo umožňuje väčší prísun krvi bohatej na kyslík do pokožky, aby ju vyživovala. Spätný preplachovací účinok enzýmových ošetrení odstraňuje nečistoty a stimuluje lymfatický systém.

LYMFATICKÝ SYSTÉM

Lymfatický systém tela je filtračným systémom krvi. Lymfatický systém pozostáva zo siete lymfatických uzlín a lymfatických ciev, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach tela vrátane tváre a krku. Špeciálne formulované enzýmy pôsobia na lymfatické uzliny a podporujú drenážny efekt. Účinok lymfo drenáže pociťuje klient ako napnutie a pulzovanie enzýmovej masky. Keď krvné cievy a lymfatické uzliny reagujú na pôsobenie enzýmovej liečby, vzniká zvláštny efekt známy ako plazmatický efekt.

PLASMATICKÝ EFEKT

Enzýmové ošetrenie podporuje nový príval čerstvej okysličenej krvi z vnútra pokožky vďaka rozšíreným kapiláram. Tento efekt môžete doslova vidieť na pokožke krku a tváre po enzýmovom ošetrení. Kapiláry vynikajú ako cestovná mapa, ktorá dokazuje účinky liečby enzýmami, pretože ide dostatočne hlboko na totálne rozšírenie periférnych kapilár.
DMK ENZYME THERAPY je skutočná kyslíková terapia, ktorá prináša SKUTOČNÉ VÝSLEDKY na rozdiel od nebezpečenstiev a obmedzenej účinnosti aplikácie kyslíkových krémov (iba peroxidov) alebo sprejovania pokožky stlačeným kyslíkom.
DMK ENZYME THERAPY funguje, na omladenie, liečbu akné, rosacey a pigmentácií, pretože bola navrhnutá tak, aby napodobňovala spôsob, akým vaša pokožka prirodzene funguje. Teraz môžete odstrániť všetky problémy s pokožkou a zažiť skutočné výsledky tým najprirodzenejším možným a bezbolestným spôsobom.

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete