DMK StemZyme™

„Najjedinečnejšie a najinovatívnejšie ošetrenie v histórii estetiky.“

Toto nie je len malé vyhlásenie, ale urobil ho zakladateľ a riaditeľ DMK, Danné Montague-King, s odkazom na StemZyme™, nový liečebný program, ktorý sa vyvíjal takmer desaťročie a je nastavený na skutočnú revolúciu v tvárovej estetike.
StemZyme™ je revolučný 50-dňový špecializovaný a cielený liečebný program, ktorý pracuje na zvrátení úbytku dospelých epidermálnych kožných buniek, napomáha procesu obnovy epidermálnych kožných buniek dospelých, spúšťa úspešnú diferenciáciu kmeňových buniek na rôzne kožné bunky a tkanivá a podporuje životný cyklus kožných buniek v každej fáze jej procesu.

Čo je to kmeňová bunka?

Kmeňová bunka je najhlbší a najnovší typ bunky v organizme. Je úplne nešpecializovaná a predstavuje prvú „fázu“ vývoja bunky v ľudskom tele až po jej konečný účel/špecializáciu. Keď špecializované bunky v ktoromkoľvek z našich hlavných orgánov dosiahnu koniec svojej životnosti, sú to kmeňové bunky, ktoré sa vyvinú na tieto typy buniek a doplnia ich. Ide o proces opravy a prestavby ľudského tela a v prípade pokožky je dopĺňanie buniek samotnou podstatou „age managementu“.

Takže teoreticky je cesta k dokonalej pleti taká jednoduchá, ako zabezpečiť, aby epidermálne kožné bunky zostali zdravé a naďalej sa množili.
Ľahké, však? No žiaľ nie. Pretože ako človek chronologicky starne, počet epidermálnych kmeňových buniek klesá. Aby sme to uviedli do perspektívy, keď sa narodíte, môžete mať v tele 1 miliardu kmeňových buniek. Ale keď máte 80 rokov, toto číslo kleslo len na 100 miliónov. To je len 10 % pôvodného čísla!
Aby sme to vysvetlili, musíme sa zamerať na to, čo sa deje na bunkovej úrovni. Najprv však môže byť jednoduchšie začať s prirovnaním, ktorému každý porozumie.

„Myslite na svoju pokožku ako na starý dom; ako starne, základ začína slabnúť. Takže, aj keby ste robili neustále renovácie, ak základy domu nie sú správne udržiavané, dom sa nakoniec zrúti.“
V tomto zmysle je najdôležitejším prvkom zabezpečenia dlhej životnosti celého domu spevnenie základov, na ktorých je postavený.
„A ako každý dom, kľúč k ‚silnej‘ koži je rovnaký; musíme posilniť a obnoviť jeho najzákladnejšie, základné bunky predtým, ako sa budeme zaoberať akýmikoľvek povrchovými problémami. V tomto kontexte sú epidermálne kmeňové bunky základným stavebným kameňom pokožky, pretože všetko kožné tkanivo pochádza z nich. Sú základnou úrovňou, na ktorej je založený celý estetický úspech.“

Riešením je StemZyme™

Najlepším spôsobom, ako spomaliť úbytok kmeňových buniek, a tým aj proces starnutia, je zvýšiť populáciu kmeňových buniek nad úroveň potrebnú na ich neustálu regeneráciu v koži, a preto sú epidermálne kmeňové bunky také dôležité pri udržiavaní biologického stavu  mladej a zdravej pleti.
Estetický priemysel je zaplavený výrobkami, ktoré tvrdia, že využívajú technológiu kmeňových buniek na regeneráciu týchto životodarných buniek – zdroja všetkých opráv, prestavby a regenerácie v našom tele. Väčšina z nich však nie sú nič iné ako marketingové triky, pretože využívajú inertné kmeňové bunky z rôznych častí tela, čo znamená, že sa z nich nevyvinú bunky špecifické pre kožu, alebo v mnohých prípadoch iné druhy (rastlinné kmeňové bunky). V tomto druhom príklade imunitný systém tela identifikuje tieto bunky ako „cudzie telesá“ a niečo, čo treba odstrániť. Vynikajúci obranný systém tela ich odmietne.
V oboch príkladoch súčasnej liečby kmeňovými bunkami je teda pravdepodobnosť, že sa kmeňové bunky zakorenia a rozmnožia, extrémne nepravdepodobná.

StemZyme™ je prvé ošetrenie na svete, ktoré využíva VLASTNÉ epidermálne kmeňové bunky pokožky, aby sa ich počet rozmnožil a následne sa diferencovali na špecializované kožné bunky – bazálne bunky, keratinocyty a melanocyty.

Sú to bunky, ktoré vykonávajú funkcie, ktoré obnovujú, chránia a udržiavajú kvalitu pokožky človeka. A zatiaľ čo sú stimulované charakteristickým enzýmovým ošetrením DMK, StemZyme™ v skutočnosti zvyšuje ich počet a zvráti úbytok epidermálnych kožných buniek – svetová novinka a skutočná revolúcia v spôsobe, akým bude pleť ošetrená.

Tento priebeh liečby je na najhlbšej úrovni spomalením procesu starnutia zvrátením úbytku regeneračných kmeňových buniek a zvýšením ich počtu – prvé v starostlivosti o pleť.

Terapia DMK StemZyme™ tiež zabraňuje zápalom, znižuje poškodenie oxidačných radikálov, posilňuje imunitu a zlepšuje prekrvenie pokožky. Po ošetrení môžete očakávať nasledujúce viditeľné výsledky: Vaša pleť bude pevnejšia, pružnejšia, napnutejšia, kyprejšia, bude vyzerať mladšie a bude mať rovnomernejší tón.

Čo zahŕňa StemZyme™?

Program StemZyme™ je vysoko špecifický 50-dňový protokol, ktorý kombinuje 5 profesionálnych ošetrení DMK MD a starostlivo vybrané produkty na domáce použitie.

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete