Neauvia® Organic Hydro Deluxe

Je jedným z najpopulárnejších estetických ošetrení, ktoré významne zlepšujú kvalitu pleti. Cieľom je dodávať účinné látky priamo na pokožku a okamžite ju hydratovať. 

Neauvia Organic stojí na čele dermálnych revitalizátorov, ktoré sú najbližšie k prírode. Produkt Neauvia Organic bol vyvinutý s využitím najnovších technológií a vedeckých poznatkov, čím zabezpečuje dokonalú čistotu produktu a jeho účinnosť. Suroviny v RAW čistote a nová výrobná technológia predurčuje Neauvia Organic jednoznačne za lídra organických dermálnych výplní novej generácie.

Neauvia Organic obsahuje najčistejšiu formu kyseliny hyalurónovej, ktorá v súčasnosti je k dispozícií, konkrétne kyselina Hyalurónová z Bacillus Subtilis. Výhody kyseliny Hyalurónovej z Bascillus Subtilis je jej čistota, stanovená molekulová hmotnosť, možnosť aplikácie vysokej koncentrácie HA a jej prirodzená dlhá životnosť! Dermálny revitalizátor Neauvia Organic má najoptimálnejší pomer 3 základných vlastností a to: súdržnosť, viskoelasticitu, plasticitu a výhodu pomalého biologického rozkladu a dlhotrvajúcich výsledkov.

Zloženie výrobku:

  • Kyselina Hyalurónová
  • 0,01% CaHA
  • Glycín a L-prolín

Čo je CaHA:

CaHA má jedinečnú schopnosť okamžite korigovať a doplniť stratený objem a postupne navodiť formovanie nového tkaniva – dlhodobý účinok – kolagenéza.

Kalcium hydroxyapatit – stimuluje a liftuje pokožku tváre . Výsledkom je tvorba nového kolagénu a omladenie.

Glycín – je hlavná aminokyselina v kolagene. Je jednou z troch aminokyselín, ktoré telo používa na výrobu glutatiónu, silného antioxidantu, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Kolagén je štrukturálny proteín, ktorý obsahuje vysoké množstvo glycínu. V skutočnosti je každá tretia a štvrtá aminokyselina v kolagene glycín. Kolagén je najhojnejšia bielkovina v tele.

Prolín – sa podieľa na syntéze kolagénu. Pretože telo s pribúdajúcim vekom produkuje menej kolagénu, a to si vyžaduje daň na vzhľade pokožky. Hlavnou funkciou prolínu je pomoc s opravou poškodenia kože, ako sú rany, rezné poranenia a popáleniny, podporuje tvorbou nového kolagénu. Kolagén je nevyhnutnou súčasťou hojenia rán, pretože dodáva pokožke štruktúru a pevnosť. Zlepšuje funkciu bariéry pokožky, indukuje syntézu kyseliny hyalurónovej a podporuje rast a migráciu fibroblastov.


Výhody Neauvia® Hydro Deluxe:

  • Vysoká koncentrácia HA pre vynikajúcu hydratáciu
  • Zlepšenie úrovne hustoty pokožky vďaka hydroxyapatitu
  • Spevnenie pokožky
  • Regenerácia, povrchová korekcia vrások viditeľne vedie k zlepšeniu kvalite pokožky.
  • Mimoriadne bezpečný profil vďaka Bacillus subtilis
  • Ideálna mezoterapia aj na omladenie rúk. Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia.


Ako dlho pretrváva účinok ošetrenia?


Kyselina hyalurónová sa skladá zo vstrebateľných molekúl. Jej účinky sú dočasné a závislé od viacerých faktorov: typ pokožky, vek, oblasť ošetrenia, frekvencia ošetrovania, atď. Pre optimálny výsledok sa odporúča absolvovať protokol troch ošetrení, udržiavať jedným ošetrením 2 až 3-krát ročne.


Kontraindikácie:

Akýkoľvek zápal v mieste aplikácie, tehotenstvo, kojenie, onkologické ochorenia, autoimúnne ochorenia, poruchy zrážanlivosti krvi. Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny, zápal.

Celá tvár

150
  • Jedno ošetrenie