IPL liečba akné

Akné je chronické zápalové ochorenie vlasového vačku a mazovej žľazy. Postihuje kožné oblasti bohaté na mazové žľazy – tvár, hrudník a hornú oblasť chrbta. Pri akné sa nielenže tvorí nadmerné množstvo mazu, ale nastáva aj porucha rohovatenia v hornej časti vačku. Bunky vystielajúce steny vačku sa veľmi rýchlo odlupujú, zhlukujú a upchávajú jeho vývod. Zmes mazu a buniek v upchatých vlasových vačkoch je dobrou pôdou pre premnoženie baktérií. Tieto baktérie následne spôsobujú zápal. Prístroj je určený pre liečbu akné na tvári a tele. Klinicky overená, bezpečná a účinná terapia miernej a strednej formy akné. Aktivita mazových žliaz sa zníži a baktérie, ktoré sa na rozvoji akné podieľajú, sa zničia. Zároveň dochádza k vyhladeniu jaziev a pigmentačných zmien po akné. Ošetrenia však musia byť pravidelné, aby sa dosiahol čo najlepší efekt.
Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov odporúčam priemerne 6 sedení v intervaloch 1 – 2 týždňov, podľa rozsahu a závažnosti akné

Kontraindikácie:

Kožné alergie.
Gravidita.
Čerstvé rany na ošetrovanom mieste.
Zápaly.
Epilepsia.
Slnečné žiarenie.
Opálená pokožka.
Solárium.
Poruchy zrážanlivosti krvi.
Psoriáza.
Opary.
Mykózy.
Kardiostimulátor.
U ľudí, ktorým sa tvoria hypertrofické a keloidné jazvy
V prípadoch aktívneho alebo častého výskytu herpetickej infekcie na epilovanej oblasti
6 mesiacov po celkovom používaní prírodných alebo syntetických derivátov vitamínu A
Retinoidov (ISOTRETINOIN, ROACCUTAN – používaný na liečbu akné)
V prípade lokálneho užívania retinoidov (RETIN A), alebo bieliacich prípravkov: hydrochinon (stačí vysadiť 2 týždne pred zákrokom)
Niekoľko mesiacov pred zákrokom sa taktiež neodporúča brať prípravky s vysokým obsahom beta karoténu

Po ošetrení IPL FOTOOMLADENIA:

Vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu, soláriu po dobu 10 dní. V prípade, že budete cítiť mierne podráždenie pokožky v ošetrenej oblasti – samo zmizne do niekoľkých minút. Po ošetrení odporúčam kvalitnú solárnu ochranu..
Jedno ošetrenieJedno ošetrenieJedno ošetrenieJedno ošetrenieJedno ošetrenieJedno ošetrenieJedno ošetrenie

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete