HydraFacial®

Unikátne ošetrenie a omladenie pleti

HydraFacial® je veľmi účinný a zároveň šetrný kozmetický spôsob ošetrenia tváre, používaný luxusnými kozmetickými klinikami v Spojených štátoch.

Nejedná sa pritom o žiadne zdĺhavé a nepríjemné kozmetické ošetrenie, práve naopak. Po aplikácií môžete ísť priamo na pracovnú schôdzku, na rande či do spoločnosti. Vyzerať budete zdravo bez začervenaných miest na tvári a bez podráždenej pokožky. Výsledkom je teda nielen krásna, ale aj zdravá pleť.
Systém HydraFacial® je moderný neinvazívny spôsob rejuvenizácie pokožky tváre. Účinnosť tohto zákroku potvrdzujú aj klinické štúdie zhotovené poprednými dermatológickými odborníkmi z USA, ktoré preukázali, že HydraFacial® má oproti iným rejuvenačným procedúram výrazne lepšie výsledky.

Ošetrenie pomocou HydraFacial® sa postará o Vašu pleť úplne od základu. Vďaka Vortex – Fusion technológii sa do ošetrovanej pokožky dostanú glukosaminy, antioxidanty, peptidy, kyselinou hyaluronovou. Tieto látky sú telu vlastné a starnutím, stresom a vonkajšími vplyvmi ich strácame a na pokožke sa objavujú vrásky, pigmentácie, akné a ďalšie nedokonalosti kože.

4 v 1

Toto ošetrenie čistí, odstraňuje odumreté bunky a vysáva mazové zátky. Po ošetrení bude Vaša pokožka hydratovaná, vypnutá a omladená. Prístroj obsahuje rôzne koncovky a nadstavce, ktoré sú jednorázové, čím sa eliminuje riziko prenosu infekcie. Koncovka umožňuje difúziu špecifických roztokov počas ošetrenia. Jednotlivé pohyby špirálovitou koncovkou umožňujú efektívnu exfoliáciu. Pri každom pohybe sa robí niekoľkonásobná exfoliácia. Vďaka technológii využívajúcej vákuum je možné vysať nečistoty, odumreté bunky a prebytočný tuk z pokožky.

Pre koho je ošetrenie vhodné

Je to efektívna alternativa k invazívnym zákrokom – omladzuje unavenú pleť a prinavráti elasticitu pokožke. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti v každom veku. Aj najcitlivejšia pokožka dobre reaguje na ošetrenie HydraFacial®. Navyše sa môže vybrať kombinácia sér a tým prispôsobiť ošetrenie priamo pre potreby citlivej pokožky.
Ošetrenie vyhladzuje vrásky a jemné linky. Je vhodné pre mastnú, problematickú a aknóznu pokožku s rozšírenými pórami. Taktiež je vhodné pri odstraňovaní hyperpigmentácii alebo při poškodení pleti slnkom.

Priebeh ošetrenia

1. Zákrok sa začína exfoliáciou – teda odstraňovaním odumretého tkaniva s pomocou exfoliačného nadstavca jemnými brúsnymi hrotmi. Sila abrazie je volená špecificky podľa konkrétneho typu pleti pacienta. V tomto kroku výkonu sa používa roztok obohatený glukosamínmi, kyselinou mliečnou a výživnými výťažkami z rias. Ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože, docháza teda k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.

2. Druhý krok je chemický peeling – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej. K dispozícii sú rôzne sily peelingu podľa stavu a potreby pleti. Tento krok je pri ošetrení možné vynechať.

3. Nasleduje extrakcia a čistenie do hĺbky – na odstránenie nežiaducich mazových zátok z pórov kože slúži extrakčný nadstavec, ktorý využíva princíp vákua s technológiou Vortex. Následkom prvých dvoch krokov procedúry sú póry „otvorené“ a ľahko sa dajú zbaviť nečistôt. Pri extrakcii sa zameriavame najmä na takzvanú T-zónu tváre, teda oblasť čela a nosa. Na čistenie sa používa činný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej následkom čoho sú póry zminimalizované.

4. Použitie komplexu peptidov – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov – Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5. Tento roztok minimalizuje jemné linky a vrásky a obnovujú pružnosť pokožky.

5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia – Ošetrenie sa robí nadstavcom na infúziu roztoku do kože. Roztok Antiox-6 obsahujúci mix antioxidačných látok, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu a ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

6. Aplikácia Boostra
Boostre, ktoré sa aplikujú na pleť nádherne rozžiaria a ozdravia pokožku, chránia ju a bojujú proti známkam oxidačného stresu.

Vybrať si môžete z nasledujúcich boostrov:

ZO Rozatrol Booster
• Pomáha zmierniť viditeľné známky červenej, citlivej pokožky
• Pomáha dopĺňať hydratáciu a podporuje zdravú funkciu kožnej bariéry
• Pomáha detoxikovať pokožku

NassifMD Hydraglucan
• Omladzujte a chráni tvoju pokožku
• Hydratuje, opravuje a rozžiaruje pokožku a zanecháva ju lesklú
• Rieši príznaky starnutia

Circadia Chrono-peptide
• Znižuje výskyt jemných liniek a vrások
• Energizuje pokožku
• Zanecháva pokožku žiarivú a žiariacu

Hydrafacial Regen Gf Booster
• Navrhnuté na zvýšenie produkcie kolagénu a elastínu
• Znížte vzhľad jemných liniek
• Zachytáva a odstraňuje toxíny a dráždivé látky

Hydrafacial Dermabuilder
• Pomáha vyhladzovať vzhľad jemných liniek a vrások a zvyšuje elasticitu pokožky.

Hydrafacial Britenol
• Rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti a zároveň minimalizuje výskyt tmavých a slnečných škvŕn

EPICUTIS
• Klinicky dokázané, že znižuje výskyt vrások na tvári, krku a dekolte
• Klinicky dokázané, že bojuje proti vzhľadu jemných liniek a vrások
• Podporuje maximálnu hydratáciu pokožky
• Rieši potenciálne viditeľné efekty modrého svetla
• Podporuje vzhľad pevnosti a opravy pokožky
• Má silné antioxidačné a upokojujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú upokojiť pokožku a bojovať proti viditeľnému starnutiu

LED svetelná terapia prebieha v dvoch krokoch. Najskôr prostredníctvom modrého svetla zničíme baktérie spôsobujúce akné, mastnotu a pórovitosť pleti. Následne prostredníctvom červeného svetla podporíme vstrebanie výživných peptidov do pokožky.
Lymfodrenáž odstraňuje toxické nánosy v pleti. Detoxikuje, znižuje tvorbu zápalov a optimalizuje zdravotný stav pokožky.
Celé ošetrenie trvá 30 – 90 min, v závislosti od množstva nečistôt a stavu vašej pleti.

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete