BIOREPEELCL3 – Chemický peeling

Účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Jedinečný BioRepeelCl3 je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné.

Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov. Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodný pre tých, kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu. Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Táto procedúra nevyžaduje rehabilitáciu (rekonvalescenciu).

Princíp chemického peelingu a olupovania je dobre známy: je to technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, krku alebo rukách, pričom sa na pokožku aplikuje chemický roztok, ktorý spôsobuje jeho odlupovanie.. Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej vrásčitá ako stará pokožka. Klasické chemické peelingy obsahujú hlavne (zvyšujúce sa) silné koncentrácie kyselín, čo z neho robí nebezpečný postup v krajinách s horúcimi letami a UV žiarením.
BioRePeelCl3 je inovatívny dvojfázový produkt s bio stimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať celý rok.

REVITALIZÁCIA

Obsahuje Gamma-aminobutyricacid (GABA), ktorý má podobné účinky ako botulotoxín, dochádza k relaxácii tkanív a pleti. Obsahuje Arginin, ktorý moduluje elastickú pleť, urýchĺuje syntézu colagénu, elastínu a keratínu. Obsahuje Riboflavin, ktorý revitalizuje a má hlavne antioxidačný efekt.

PEELING

Obsahuje kyselinu Trichloroacetic acid BioRePeelCl3 moduluje stredne tazky peeling / hlbka C/. Pleť reaguje na peeling, aktivuje syntézu kolagénu, reštrukturáciu a obnovu pleti. Môže sa používať bez obav AJ V LETE Kyselina Salisilová má tiež veľky efekt pocas peelingu, pretože zabezpečuje, aby do pleti prenikali ďalšie účinné komponenty obsiahnuté v BioRePeelCl3.

LIPO COMPLEX

Stimuluje syntézu colagánu, elastínu, anti age, liftingovy efekt, zníženie vrások, omladenie pokožky. Hydratuje – stimuluje fibroplasty Remodeluje dermu.

IDEÁLNY PLÁN OŠETRENÍ

BioRePeelCl3 sa aplikuje každých 14 dní , 3 až 6 krát. Počas roka sa môžu absolvovať 3 kompletné procedúry. Najväčší efekt peelingu, revitalizácie, biorevitalizácie a hydratácie nastupuje cca po 3 týždňoch. BioRePeel poskytuje nielen peelingový efekt, ale ide o revolučnú výhodu a najnovšiu generáciu peelingu v tom, že negatívne účinky ako pri iných peelingov nenastanú a dochádza zároveň k mezoterapii pleti, jej hydratácii, biorevitalizácii a relaxácii v jednom sedení..
Trvanie 20 min.

PEEL TO GLOW

Kozmetický chemický píling Peel 2 Glow je jedinečné ošetrenie v dvoch ampulkách!!! PEEL – píling na báze zmesi AHA ovocných kyselín, ktoré jemne odstránia odumreté kožné bunky a pripravia pleť na ďalšiu fázu.
GLOW – je zmes vitamínov, peptidov, probiotík / alebo kyseliny hyaluronovej (podľa druhu), ktoré pleť vyživia, hydratujú a dodajú je svieži žiarivý a mladistvý vzhľad, zjemnia sa povrchové vrásky, zmierni akné.
Fialová sada produktov je určena na aknóznu pleť.
Oranžová je vhodná pre citlivú pleť (anti-age efekt), je obohatená o kyselinu hyaluronovu.

IDEÁLNY PLÁN OŠETRENÍ:

Každých 7 dní 3 až 6 krát
Trvanie 20 min.

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete