Aquashine BR

Rozjasňuje pokožku, redukuje linky a zároveň zvyšuje elasticitu pokožky. Produkt sa skladá z bioaktívnych zložiek vrátane kyseliny hyalurónovej, multivitamínov a aminokyselín. Aquashine BR znižuje a zabraňuje hyperpigmentácii, znižuje syntézu melanínu, a tým znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a jazvičky.

Výhody Aquashine BR:

Upravuje jemné linky a vrásky
Zlepšuje elasticitu pokožky
Znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a pehy
Oblasti: Oblasť tváre, krku alebo dekoltu

REVOFIL AQUASHINE BR obsahuje tieto komponenty:

Kyselina hyalurónová, poskytuje hydratáciu, regeneráciu a ochranu kožných buniek.
„Aminokyseliny zahrnuté v prípravku v 24 odrodách; sú nepostrádateľným stavebným materiálom pre syntézu bielkovín v tele.“
14 vitamínov, vrátane vitamínov A, B, K a C, stimuluje a reguluje metabolické procesy v pokožke, vykazuje antioxidačné účinky.
Minerály a koenzýmy plnia ochrannú funkciu, pomáhajú vyrovnávať stav pokožky a regulujú enzymatické procesy.
Nukleové kyseliny sa podieľajú na tvorbe novej DNA v bunkách.

Charakteristickým rysom tohto konkrétneho prípravku je jeho antipigmentačný účinok na pokožku. Tento koktail na báze kyseliny hyalurónovej je obohatený o 56 užitočných látok.

REVOFIL AQUASHINE BR vykazuje tri efekty, vďaka ktorým sa stal tak populárnym:

1. Efekt “Shine”: Pri aplikácii tohto prostriedku sa pokožka začne skutočne lesknúť už 3-5 dní po zákroku. Pleť sa stáva zdravšou, póry sa zužujú, drobné defekty miznú. Navyše po bioliftingu zmiznú existujúce pigmentové škvrny a zložky blokujú vznik nových.
2. Efekt “Push-up”: Pokožka sa stáva pružnejšou, vyhladzujú sa na nej drobné a stredné vrásky, spevňujú sa steny ciev, zvyšuje sa napätie pokožky. Zdá sa, že sa „plní“ zvnútra, poskytuje viditeľné zdvihnutie.
3. Efekt “ANTI-AGE”: Vďaka posilneniu svalových vlákien sa výrazne zvyšuje tón pleti.

Účinné látky v REVOFIL AQUASHINE BR  tiež vykazujú antioxidačné vlastnosti.

Ako dlho pretrváva účinok ošetrenia?

Kyselina hyalurónová sa skladá zo vstrebateľných molekúl. Jej účinky sú dočasné a závislé od viacerých faktorov: typ pokožky, vek, oblasť ošetrenia, frekvencia ošetrovania, atď. Pre optimálny výsledok sa odporúča absolvovať protokol troch ošetrení, udržiavať  jedným ošetrením 2 až 3-krát ročne.

Kontraindikácie:

Akýkoľvek zápal v mieste aplikácie, tehotenstvo, kojenie, onkologické ochorenia, autoimúnne ochorenia, poruchy zrážanlivosti krvi. Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny, zápal.
Jedno ošetrenie

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete