TEOSYAL Redensity®  1  BEAUTY BOOSTER

Kyselina hyalurónová (KH) je prirodzená súčasť vášho tela a zohráva dôležitú úlohu v udržiavaní peknej a zdravej pleti. Táto základná zložka kože zadržiava vodu ako špongia, a tým zachováva pleť hydratovanú.


Pleť sa vplyvom času mení. Hlavnými príčinami starnutia pleti sú nadbytok oxidantov (voľných radikálov)* a postupná strata vlastnej kyseliny hyalurónovej. Vekom môžete stratiť až 2/3 z celkového množstva vašej KH. Vo veku 35 rokov je hrúbka kože tenšia v priemere o 22 %. V dôsledku stenšenia sa koža stáva viac krehkou, dehydrovanou a jej elasticita sa znižuje.

Tak ako vysychajúce jablko, aj pleť, ktorá je vekom ochudobnená o zdroje hydratácie, stráca svoj jas a elasticitu.

Účinná prevencia:
Injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej slúži ako prevencia predčasného starnutia a na prežiarenie pleti.


Zlepšenie kvality pleti:
Aplikáciou kyseliny hyalurónovej je možné nahradiť jej prirodzenú stratu v koži, zároveň však podporiť aj produkciu vlastného kolagénu 4 a dosiahnuť tak:

  • vyhladenie vrások
  • prežiarenie pleti
  • obnovu objemu


Odďaľuje vznik prvých vrások:
Začína sa vaša pleť meniť? Radi by ste si ju udržali hladkú, hydratovanú a krásnu čo najdlhšie? Chráňte ju a povzbuďte s Redensity 1.

Jedinečné a patentované zloženie

Vysoká koncentrácia prirodzenej nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej + kombinácia antioxidantov, aminokyselín, minerálov a vitamínu, ktoré sa prirodzene nachádzajú vo vašej pleti. Redensity 1 je ne zosieťovaný tekutý gél kyseliny hyalurónovej, ktorý umožňuje jemnú aplikáciu vo vybraných oblastiach pomocou Vital injectora.


Vyhladzuje zrelú pleť

Je vaša pleť oslabenejšia a tvoria sa vám vrásky? Radi by ste predĺžili a zlepšili účinok injektovaného výplňového materiálu? Hydratujte a rozžiarte vašu pleť s Redensity 1.


Kedy a na aké oblasti je možné Redensity 1 použiť?

  • pravidelne ako základné ošetrenie na prevenciu pred starnutím pleti
  • ako alternatíva alebo aj kombinácia s ďalšími ošetreniami
  • pri vybraných príležitostiach na rehydratáciu a prežiarenie vašej pleti (napríklad pred a po dlhšom vystavení sa slnku, pred dôležitou spoločenskou udalosťou, atď.)


Na predĺženie účinku ošetrenia a dosiahnutie dlhotrvajúcich výsledkov sa odporúča absolvovať kompletný protokol ošetrení:

  • pre optimálny výsledok: 3 ošetrenia v 3-týždňových intervaloch pre okamžitý a kumulatívny účinok
  • pre udržanie výsledkov (podľa potreby): 1 ošetrenie obvykle 3-krát za rok


Často kladené otázky


Sú výsledky ošetrenia viditeľné okamžite?

Výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení. Pleť je na pohľad zdravšia, menej vráskavá, lepšie hydratovaná a pružnejšia. Postupne, od jedného ošetrenia k ďalšiemu, vaša tvár čoraz viac žiari a pleť sa stáva pevnejšou.


Je ošetrenie bolestivé?

Pre vyšší komfort počas injekčného ošetrenia obsahuje Redensity 1 lidokaín, celosvetovo používané lokalne anestetikum. Redensity 1 sa injektuje drobnými vpichmi s veľmi tenkou ihlou. Pre zvýšenie komfortu je pred ošetrením možné použiť anestetický krém na znecitlivenie.


Ako dlho pretrváva účinok ošetrenia?

Kyselina hyalurónová sa skladá zo vstrebateľných molekúl. Jej účinky sú dočasné a závislé od viacerých faktorov: typ pokožky, vek, oblasť ošetrenia, frekvencia ošetrovania, atď. Pre optimálny výsledok sa odporúča absolvovať protokol troch ošetrení, v opakovaní 2 až 3-krát ročne a tak si výsledky udržať.


Kontraindikácie:

Akýkoľvek zápal v mieste aplikácie, tehotenstvo, kojenie, onkologické ochorenia, autoimúnne ochorenia, poruchy zrážanlivosti krvi, alergia na lidokain. Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny, zápal.

Celá tvár

220
  • Jedno ošetrenie