Antiage Intensive

Anti Age a antioxidačný účinok.

ComplexTM  Antiage Intensive

Napomáha spomaleniu procesu stárnutia v rôznych úrovniach kože, obnovuje hydratáciu a životaschopnosť buniek. Chráni kožu pred agresívnym vonkajším poškodením. Znižuje pravdepodobnosť vzniku vrások a predčasného starnutia, koža sa stáva žiarivá, elastická a pružá.

INDIKÁCIA

Spomaluje proces starnutia pleti a ponúka najlepšie vylepšenie vzhľadu pleti. Zmierňuje vrásky, jemné vrásky, poškodenie slnkom a predčasné starnutie.
Complex Antiage Intensive podporuje globálne pôsobenie na rôznych úrovniach s cieľom spomaliť proces starnutia pokožky a ponúka najlepšie zlepšenie vzhľadu pokožky. Spája kombináciu antiagových, antioxidačných, spevňujúcich a ochranných zložiek, ktoré pomáhajú obnoviť hydratáciu a vitalitu pokožky, čo vedie k žiarivejšej, pružnejšej pokožke. Zmierňuje vrásky, jemné vrásky, poškodenie slnkom a predčasné starnutie. Ako starneme, výmena buniek sa drasticky spomaľuje. Starnutím sa stráca schopnosť zadržiavať vodu v pokožke, čo vedie k výskytu sucha, dehydratácie, mdlosti, nedostatku elasticity a vrásčenej pleti. Okrem toho sa starnutím znižuje aktivita fibroblastov pri produkcii kolagénu a elastínu, základných zložiek spojivového tkaniva, ktoré podporujú pokožku. Derma zoslabuje, oslabuje a stráca viskoelastické vlastnosti, stáva sa prehĺbenou, laxnou a krehkou. Pôsobenie voľných radikálov spôsobuje poškodenie kožných buniek, ktoré podporuje predčasné starnutie. Vrásky sa objavujú pri strate kolagénu a opakovaných výrazoch tváre.

V prípade spolupráce

Kontaktujte ma

info@andreabeauty.sk
Štefánikova 20, Košice

Sociálne siete