Antiage Intensive

Anti Age a antioxidačný účinok.

ComplexTM  Antiage Intensive
Napomáha spomaleniu procesu stárnutia v rôznych úrovniach kože, obnovuje hydratáciu a životaschopnosť buniek. Chráni kožu pred agresívnym vonkajším poškodením. Znižuje pravdepodobnosť vzniku vrások a predčasného starnutia, koža sa stáva žiarivá, elastická a pružá.

INDIKÁCIA

Spomaluje proces starnutia pleti a ponúka najlepšie vylepšenie vzhľadu pleti. Zmierňuje vrásky, jemné vrásky, poškodenie slnkom a predčasné starnutie.

Complex Antiage Intensive podporuje globálne pôsobenie na rôznych úrovniach s cieľom spomaliť proces starnutia pokožky a ponúka najlepšie zlepšenie vzhľadu pokožky. Spája kombináciu antiagových, antioxidačných, spevňujúcich a ochranných zložiek, ktoré pomáhajú obnoviť hydratáciu a vitalitu pokožky, čo vedie k žiarivejšej, pružnejšej pokožke. Zmierňuje vrásky, jemné vrásky, poškodenie slnkom a predčasné starnutie. Ako starneme, výmena buniek sa drasticky spomaľuje. Starnutím sa stráca schopnosť zadržiavať vodu v pokožke, čo vedie k výskytu sucha, dehydratácie, mdlosti, nedostatku elasticity a vrásčenej pleti. Okrem toho sa starnutím znižuje aktivita fibroblastov pri produkcii kolagénu a elastínu, základných zložiek spojivového tkaniva, ktoré podporujú pokožku. Derma zoslabuje, oslabuje a stráca viskoelastické vlastnosti, stáva sa prehĺbenou, laxnou a krehkou. Pôsobenie voľných radikálov spôsobuje poškodenie kožných buniek, ktoré podporuje predčasné starnutie. Vrásky sa objavujú pri strate kolagénu a opakovaných výrazoch tváre.

Zloženie:

Kyselina hyaluronová

Antioxidant. Zaisťuje hlbokú hydratáciu kože, doplňuje nedostatok extraceluláneho matrixu medzi kolagénovými a elastínovými vláknami. Aktivuje metabolickú aktivitu buniek dermis (vrátane fibroblastov).

Dimetylaminoetanol (DMAE)

Predchodca acetylcholinu, ktorý zvyšuje tonus svalov, napomáha zvätšeniu pevnosti kože vďaka stimulácie membránových receptorov myofibroblastov. Antioxidant. Posilňuje hydratáciu kože a výživu buniek, obnovuje bunečnú membránu.

Sodná soľ DNA

Antioxidant a zdroj energie pre bunkové reakcie. Podporuje aktivitu a obnovovaciu schopnosť buniek a tkanív. Napomáha reštrukturálizácii spojivového tkaniva a zvýšeniu elasticity kože, čím značne znižuje počet a hĺbku vrások.

Argirelin

Hexapeptid, ktorý znižuje a bráni vzniku mimických vrások a ryh.  Nemá vplyv na prirodzenú mimiku tváre. Stimuluje syntetickú aktivitu fibroblastov. Spevňuje spojivový skelet dermis.

Kyselina pyrohroznová

Zvyšuje aktivitu mitochondrií, stimuluje energetický metabolismus buniek. Hraje veľmi dôležitú rolu v syntéze ATP. Posilňuje bariérovú funkcu kože a udržuje tak vysokú hladinu jej hydratácie. Aktivuje syntézu nového kolagénu, elastínu a glykoproteínov. Neutralizuje škodlivé účinky voľných radikalov.

L-karnitín

Vysoko aktívny antioxidant. Optimalizuje energetickú výmenu v bunke a spotrebu kyslíku mitochondriami. Zvyšuje životaschopnosť buniek.

Organický kremík

Zlepšuje a reguluje proliferáciu fibroblastov, regeneráciu kolagénu a elastínu a tiež štruktúru glykosaminoglykanov. Zachytáva a udržuje vodu a zaisťuje tak vysokú úroveň hydratáce dermis. Má antioxidačný a ochranný účinok. Obnovuje elasticitu a pružnosť kože.