OxyGeneo

OxyGeneo je inovatívne neinvazívne kyslíkové ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom hneď po ošetrení. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu.

Toto ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti, a tak ho môže vyskúšať každá dáma bez ohľadu na citlivosť jej pokožky.

Priebeh ošetrení:

 1. Tripolárna rádiofrekvencia – prehriatie pokožky, vďaka čomu dochádza k nabudeniu kolagénu a elastínu v pleti. Výsledkom je pevnejšia pokožka, redukcia jemných vrások. Ošetrenie je bezbolestné, vhodné pre všetky typy pleti a môže sa robiť počas celého roka.
 2. OxyGeneo, ktoré prináša 3 zákroky v 1 ošetrení súčasne:
  1. Exfoliácia vonkajšej vrstvy pokožky – odstraňuje odumreté bunky, krásne pleť vyhladí a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
  2. Výživa – pomocou špeciálnej kapsule pleť čistí a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z troch kapsúl, a to NeoRevive pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry, alebo BALANCE na mastnú a problémovú pleť.
  3. Okysličenie pokožky – OxyGeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.
 3. Sérum – podľa zvolenej kapsuly.

OxyGeneo využíva Bohrov efekt, ktorý pred vyše sto rokmi objavil, prekvapujúco, pán menom Bohr. Princípom Bohrovho efektu je fakt, že so zvýšením koncentrácie oxidu uhličitého dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka v pleti zvnútra. Pri zákroku sa vďaka zmiešaniu terapeutického gélu a špeciálnej kapsule vytvorí na pleti veľké množstvo CO2, ktorý aktivuje Bohrov efekt. Tým dôjde k maximálnemu, avšak prirodzenému okysličeniu pleti.

Tvár

65
 • Jedno ošetrenie

Tvár + krk + dekolt

85
 • Jedno ošetrenie