OXY BALANCE – ČISTENIE POKOŽKY

Oxy balance ošetrenia sú navrhnuté tak, aby vyčistili a upokojili mastnú pokožku, zabránili budúcim zápalom, akné a zlepšili textúru a vzhľad pokožky. OxyBalance, navrhnutý špeciálne pre pokožku so sklonom k ​​akné, čistí póry, dodáva mastnej pleti rovnováhu, zlepšuje štruktúru pokožky, vyhladzuje ju a dodáva jej žiarivosť.
Plné detoxikačných a protizápalových prísad, ako je extrakt z prasličky prasličej a vitamín C, ako aj arganový olej, jojobový olej a bambucké maslo na upokojenie podráždenej pokožky.

Oxy Balance ošetrenia sú vhodné pre:

  • Čistenie pokožky
  • Vyrovnávanie mastnej pleti
  • Predchádzanie budúcim zápalom
  • Vyhladenie a zjemnenie textúry a pórov
  • Vytváranie vzhľadu bez lesku

Hĺbkové čistenie
Rovnováha mastnej pleti
Zlepšenie textúry
Eliminácia nežiadúceho lesku pleti

Aktívne ingrediencie:

Camu Camu – extrakt bohatý na antioxidačný vitamín C (najvyššia koncentrácia vitamínu C z rastliny), niacín (vitamín B3), železo a riboflavín (vitamín B2). Zlepšuje metabolizmus pokožky.

Kyselina mandľová – nová generácia alfa-hydroxy kyseliny. Menej dráždivá a príjemná. Najlepšie pre pleť náchylnú k akné. Pracuje na urýchlenie bunkového metabolizmu rozpúšťaním drobných väzieb, ktoré držia pohromade niektoré kožné bunky, a pomáha tak odstraňovať odumretú pokožku na povrchu kože, ktorá vedie k fádne pleti, linkám a vráskam.

Balance sérum:

Derivát kyseliny azeleovej – rozžiari pokožku, zabezpečí rovnomernosť, elasticitu a hydratáciu Oligopeptid-10 komplex botanický komplex obsahujúci patentované anti-mikrobiálne peptidy pre liečbu príznakov akné.

Kyselina salicylová – protiaknózní liečebný účinok. Exfoliant, ktorý účinne odlučuje odumreté kožné bunky.

Arganový olej – olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.

Jojobový olej – jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálenú a popraskanú pokožku.

Výťažok z prasličky – okrem antiaging antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.

Extrakt z vanilky – vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodarné účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.