NEO REVIVE – OŠETRiTE PRÍZNAKY STARNUTIA

Toto ošetrenie využíva mechanizmy na okysličenie pokožky a jej „oživenie“. Aktívne živiny sa vstrebávajú do pokožky, zlepšujú rovnováhu, textúru a tón, čo má za
následok mladší a sviežejší vzhľad pokožky! Ekologický a vhodný je pre citlivú pokožku. Plný výživných látok pre pokožku. Obsahuje extrakt z granátového jablka, šípkový olej, vitamíny a peptidy, retinol a kyselinu hyalurónovú.

Ošetrenia Neo revive sú vhodné pre:

  • Zníženie výskytu jemných liniek a vrások
  • Redukcia viditeľných pórov a textúrnych nerovností
  • Zlepšenie hustoty a výživy pokožky
  • Vytváranie zdravšieho a žiarivejšieho vzhľadu pokožky
  • Naplnenie a hydratácia pokožky výživnými prírodnými zložkami

Oživenie unavenej pleti
Redukcia vrások a liniek
Zlepšenie textúry pleti
Vyhladenie pleti

Neo Revive aktívne ingrediencie :

Kyselina kofeínová – je derivát kyseliny škoricovej z rastlinných produktov, so silnou antioxidačnou aktivitou, schopností zvýšiť produkciu kolagénu a zabrániť predčasnému starnutiu pleti.

Kyselina ferulová – antioxidant z bunkových stien rastlín (ryža a ovos) a zo semien jabĺk a pomarančov, kde hrá kľúčovú úlohu pri ich ochrane. Povrchová aplikácia na pleť spomaľuje proces starnutia znížením účinkov škodlivých voľných radikálov.

Vitamín A (retinyl palmitát) – je jeden z najdôležitejších vitamínov pre vzhľad pokožky. Je to exfoliačný činidlo, ktoré zvyšuje rýchlosť odlučovanie vrchnej dermálnej vrstvy a zaisťuje tak zvýšenú produkciu nových kožných buniek. Poskytuje tiež účinnú antioxidačnú podporu a regeneráciu, je prirodzenou UVB ochranou pred slnkom.

Revive Sérum aktívne ingrediencie:

Peptidový komplex – peptidy aktivujúce samoopravný proces pleti a to najmä na úrovni krehké a k UV poškodeniu náchylné papilárne dermálnej vrstvy. Podporuje vyhladenie vrások, zlepšuje jej tón a pružnosť.

Tripeptidy-5 – zpomaluej proces starnutia kože. Napodobňuje vlastné mechanizmy organizmu a súčasne zvyšuje produkciu kolagénu, komunikuje s kožnými bunkami a zabraňuje prenikaniu toxínov.

Extrakt z alpskej rastliny Edelweiss – vypína dermálnej matricu opravou mitochondriálnej dynamiky a udržiava extracelulárnej matrici, neutralizuje oxidačný stres spôsobený znečistením a ožiarením.

Arganový olej – olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.

Jojobový olej – jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálené a popraskané kožu.

Výťažok z prasličky – okrem antiaging antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.

Extrakt z vanilky – Vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodarné účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.