Illuminate

Zjednotenie nerovnomerného tónu pleti
Zlepšenie pigmentácie
Zlepšenie textúry pleti
Vyhladenie pleti
Záruka mladistvého vzhľadu pleti

Kyselina kojová

Kojová kyselina je látka, ktorá sa extrahuje z rôznych druhou húb, predovšetkým z kmeňou Aspergillus. Vyrovnává tón pleti a potlačuje tmavé škvrny a je významným antioxidantom, ktorý eliminuje volné radikály.

Extrakt z opuncie

Pozoruhodné zloženie tohoto extraktu mu dodáva silnú antioxidačnú aktivitu, vysokú hydratačnú a rejuvenizačnú schopnosť. Tento produkt sa používa len v prémiových prípravkoch na starostlivosť proti starnutiu.

Alpha Arbutin

Bezpečný prírodný bieliaci prostriedok zaisťujúcí rovnomerný a svetlejší tón pleti, znižujúcí stupeň opálenia pokožky po vystavení UV žiareniu.

Extrakt z karotky

Bohatý na karotény a polyacetyleny, ochranné prírodné látky pohlcujúce volné radikály. Vyhladenie, hydratácia, antiaging, reparácia pokožky, fotoprotektívne účinky pri opalovaní.

Vitamín C

Zaisťuje aktívne prejasnenie pleti, znižuje produkciu melanínu a zvyšuje metabolismus pleti. Rozpustný vo vode, s vysokou mierou penetrácie do pleti.

Illuminate Serum aktívne zložky:

Extrakt zo stromovej kôry (Diacetyl Boldin) – najmodernejšie technológie prejasnenie pleti. Okamžitá podpora presvetlenie a rovnomernosti pleti.

Extrakt z aminokyseliny (Undecylenoyl fenylalanín) – extrakt z fenylalanínu, esenciálne aminokyseliny s výrazným zesvětlujícícm účinkom na pleť. Priame ovplyvnenie produkcie kožného farbiva melanín.

Triglyceridy kyseliny caprylové – znižuje suchosť pokožky prostredníctvom zníženia straty hydratácie. Okrem toho pomáha zlepšiť dodanie vitamínov, pigmentov a ďalších obsiahnutých účinných látok.

Arganový olej – olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.

Jojobový olej – jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálené a popraskané kožu.

Výťažok z prasličky – okrem antiaging antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.

Extrakt z vanilky – Vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodarné účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.