OSOBNÝ KURZ LÍČENIA

OSOBNÝ KURZ LÍČENIA:

Osobný kurz líčenia je určený pre ženy, ktoré chcú zvládnuť líčenie tak ,aby vyzerali dobre pre každú príležitosť. Ak potrebujete skvele vyzerať a reprezentovať, ukážem vám ako na to.

NAUČÍM VÁS:

  • prirodzene sa nalíčiť a objaviť svoj štýl
  • postupy líčenia, výber vhodnej farby make-upu si vyskúšate pod mojím vedením

ZAMERIAME SA:

  • na správne aplikovanie očných tieňov, liniek a predovšetkým na prípadnú korekciu očí
  • na líčenie pier, voľbu farby a fixáciu
  • na vhodné umiestnenie líčenký, kontúrovanie tváre, ako potlačiť nedostatky a zvýrazniť prednosti
  • naučím vás prerobiť denný make-up na večerný

K dispozícii máte všetky líčidlá a potrebné pomôcky. Doporučujem pribaliť si vlastnú kozmetiku, poradím vám, čo potrebujete doplniť, alebo naopak čo je zbytočné. Pri kurze dosiahnete vzhľad, ktorý zodpovedá vašej osobnosti. Dĺžka kurzu 2-3 hodiny, záleží na vašej šikovnosti.

SVADOBNÝ MAKE-UP

Vo svoj svadobný deň, prirodzene chcete žiariť. Krásny svadobný make-up sa samozrejme nemôže vynechať. Ako nevesta ste stredobodom pozornosti po celý deň a nechcete nič menej ako “WOW“ efekt!

AKO TO FUNGUJE?:

Približne mesiac vopred budeme spoločne skúmať, ktorý štýl vám najviac vyhovuje. Bude to prirodzené, romantické, alebo slávnostné? Všetko je možné.

Pri výbere najvhodnejšieho make-upu sú samozrejme brané do úvahy aj farby svadobnej kytice a oblečenia. Make-to-measure make-up!

KDE SA TO STANE?:

Počas veľkého dňa sa postarám o váš dokonalý make-up v pohodlí vášho domova, ak si to budete priať. Koniec koncov, vo svojom vlastnom prostredí ste najviac uvoľnené. Počas dňa je vhodné priebežne používať rúž a mať možnosť sa prepudrovať. Pri skúške sa dohodneme či si budete želať zakúpiť použitú kozmetiku.

ČO INÉ JE MOŽNÉ?:

K dispozícii je tiež možnosť postarať sa o make-up svadobných hostí, matka nevesty, družičky atď. Toto sa uskutočňuje vo vopred dohodnutom čase na mieste strany.